Eagents
 
 

Ietaupi līdz pat 30% no OCTA polises cenas pērkot jebkura apdrošinātāja 12 mēnešu OCTA polisi ar dalīto maksājumu!

Portāls Eagents.lv sadarbībā ar apdrošināšanas brokeru sabiedrību Colemont FKB Latvia piedāvā Latvijas apdrošināšanas tirgū jaunu pakalpojumu – Eaģenta polise.                 

1) Kas ir E-aģenta polise ?

 • E-aģenta polise ir jebkura Tevis izvēlēta apdrošinātāja standarta OCTA polise uz gada termiņu. Tu veic pirmo maksājumu un tad apmaksā atlikušo summu 10 vienādos ikmēneša maksājumos.

 2) Kāpēc izvēlēties E-aģenta polisi ?

 • E-aģents piedāvā Tev ietaupīt! Nodrošinies pret OCTA cenu kāpumu gada garumā un ietaupi pērkot OCTA uzreiz visam gadam, jo tā vidēji izmaksā lētāk nekā četras 3 mēnešu polises.
 • Eaģenta polise dod Tev iespēju iegūt OCTA gada polisi, veikt pirmo iemaksu, bet atlikušo summu sadalīt mazos ikmēneša maksājumos.
 • Eaģenta polise izmaksās tikai par 9,9 % dārgāk nekā pērkot uz gadu, savukārt vidēji četras 3 mēnešu polises izmaksā par 30% dārgāk nekā gada polise.
 • Eaģenta polise Tev dod iespēju vidēji ietaupīt 20% no polises cenas !

 3) Kad E-aģenta polise stājas spēkā ?

 • E-aģenta polise stājas spēkā uz gadu, sākot no Tavā pasūtījumā norādītā datuma, ja Tu esi veicis pirmo mēneša maksājumu. Atlikusī summa tiek sadalīta 10 vienādos ikmēneša maksājumos, kas izmantojot Automātiskos maksājumus tiek noņemti no Tava bankas konta 10. vai 20. mēneša datumā pēc Tavas izvēles.

4)  Kā tiek veikta atlikusī summas apmaksa?

 • Pēc Eaģenta polises izdošanas, uz Tavu norādīto e-pastu tiek nosūtīts noslēgtais Līgums, izdotā OCTA polise,kā arī informācija par pieteikšanos Automātiskajam maksājumam.Tavs nākošais solis ir piecu darba dienu laikā noslēgt Automātiskās apmaksas līgumu ar savu banku.
 • Pašlaik, Eaģenta polise ir pieejama Swedbankas ,SEB bankas ,Parex bankas ,DnB NORD Bankas ,Nordea bankas ,GE Money Bankas, Hipotēku bankas, Norvik bankas, PrivatBank un Rietumu bankas klientiem.

 5) Kas var pieteikties E-aģenta polisei?

 • Pašlaik E-aģenta polisei var pieteikties konkrētā auto īpašnieki vai turētāji - fiziskas personas ar labu kredītvēsturi. Katrai fiziskai personai, kura vēlas pieteikties E-aģenta polisei, tiek veikta kredītvēstures pārbaude parādnieku datu bāzēs vai datu bāzēs kredītvēstures veidošanai. Tu tiksi informēts, ja izvērtējot Tavu kredītvēsturi, tiks pieņemts lēmums Eaģents Polisi Tev neizdot.

 6) Kādos gadījumos man var atteikt E-aģenta polises izdošanu ?

 • Ja Tev ir nenomaksāti parādi vai Tava kredītvēsture neatbilst Eaģenta kredītpolitikai, uz E-aģenta polises pieprasījumu saņemsi negatīvu atbildi. Jebkurā gadījumā Tu vari izvēlēties apmaksāt OCTA polisi uzreiz uz jebkuru termiņu. 

 7) Vai mani personīgie dati ir aizsargāti ?

 • Portāls E-aģents par vissvarīgāko uzskata Tavu datu konfidencialitāti, tādēļ mājas lapa ir aizsargāta ar īpašu tehnoloģiju- SSL, kas visus Tavus ievadītos personiskos datus saglabā un pārnes Interneta vidē kodētā veidā.
 • Turklāt, E-aģenta datu bāze ir reģistrēta Datu Valsts Inspekcijā (reģistrācijas apliecības Nr.000814), kas nodrošina, ka Tavi dati tiek aizsargāti atbilstoši Latvijas Republikas likumdošanai.

8) Vai es varu nomaksāt Eaģenta polisi ātrākā termiņā?

 • Jebkurā Līguma termiņa laikā, ja ir radusies vēlme un iespējas, Tev ir iespēja izbeigt Līguma saistības, par to iepriekš informējot Eaģentu pa tālruni 22018890 vai nosūtot e-pastu uz .  Tu varēsi noskaidrot savu atlikušo Līguma summu un veikt maksājumu,kas nozīmē, ka būsi izpildījis Līguma saistības no savas puses.

8) Kas notiek, ja es kavēju polises apmaksu pēc maksājuma grafika?

 • Eaģenta polise tiek izdota klientiem ar pozitīvu kredītvēsturi, tādēļ Eaģents aicina savus klientus to nesabojāt ar kavētiem maksājumiem un ļoti nopietni attiekties pret noslēgtā Līguma 1.Pielikumā ietverto Maksājumu grafiku. Tiklīdz tiek kavēts maksājums, Polises izdevējs – Colemont FKB Latvia, izmantos savas Līgumā paredzētās tiesības un pieprasīs no Tevis visu Līgumā paredzēto summu, kā arī soda procentus.
 • Ja uz Tava Līgumā norādītās Bankas konta ir nepietiekoši līdzekļi kārtējā maksājuma veikšanai  ilgāk par 10 darba dienām, Colemont FKB Latvia, nodos pilnu parāda summu (polises summu uz gadu un aprēķinātos soda procentus) kredītmenedžmenta kompānijas Lindorff Oy Latvijas filiālei, parāda atgūšanai.
 •  Lūdzu, ņem vērā, ka šajā gadījumā parādās negatīvs ieraksts Tavā kredītvēsturē, kas turpmāk neļaus saņemt jebkāda veida kreditēšanas pakalpojumus no citām finansu iestādēm.

 Aprēķināt Eaģenta polises cenu savam auto

 
© E-aģents 2007-2022
Polises tiek izdotas darba dienā no plkst. 9:00–18:00. Citā laikā
periodiski vai pēc pieprasījuma.

Telefona numurs: 22018890
Rakstiet mums: