Eagents
 
 

Konfidencialitātes politika

Šī ir vietnes www.eagents.lv konfidencialitātes politika. Lūdzu, izlasiet, pirms vietni apmeklējat!

Ja Jūs nepiekrītat šai konfidencialitātes politikai, lūdzu, nelietojiet šo vietni!

Ieejot šajā vietnē un lietojot to, Jūs piekrītat šīs konfidencialitātes politikas noteikumiem. SIA "E-aģents" par svarīgu uzskata aizsargāt mājaslapas apmeklētāju privātumu. Visi portālā www.eagents.lv ievadītie personas dati tiek aizsargāti atbilstoši Latvijas Republikas likumiem. Šo datu apstrāde tiek veikta, ievērojot Latvijas Republikas likumos noteiktos personas datu apstrādes principus. SIA "E-aģents" ir reģistrēts LR Datu Valsts Inspekcijā, saņemot personas datu apstrādes apliecību Nr.000824.

Lūdzam ņemt vērā, ka SIA "E-aģents" var sniegt apkopotos statistikas datus autorizētām trešajām pusēm, taču šajos datos neietilpst personu identificējoša informācija.

Lai veiktu Jūsu pieprasījuma apstrādi, mēs varam lūgt Jums sniegt personisko informāciju, piemēram, vārdu, uzvārdu, adresi, e-pastu un tālruņa numuru. Mēs varam izmantot šo informāciju, lai realizētu Jūsu pieprasījumu vai sazinātos ar Jums neskaidrību gadījumā.

 Sīkdatnes

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

 Drošība

Ņemot vērā to, ka personiskās informācijas sniegšana internetā vienmēr ir saistīta ar risku, www.eagents.lv ir veicis attiecīgus pasākumus, lai novērstu nesankcionētu piekļuvi Jūsu personiskajai informācijai un samazinātu šādas piekļuves risku, kā arī novērstu nepareizu tās lietošanu un neprecizitāti.

Lai garantētu maksimālu drošību, veicot visas transakcijas, E-aģents par savu partneri ir izvēlējies COMODO. Šī kompānija ir pasaulē atzīts līderis digitālās e-komercijas vides drošības un autentiskuma nodrošināšanā. Tas tiek panākts ar īpašu tehnoloģiju palīdzību – tā saukto SSL, kas nodrošina, ka Jūsu ievadītā personiskā un finansiālā informācija tiek pārsūtīta interneta vidē kodētā veidā. Tādējādi Jums tiek garantēta jebkuras transakcijas konfidencialitāte.

Nepilngadīgie vietnes apmeklētāji

Personas, kas jaunākas par 18 gadiem, nedrīkst iesniegt www.eagents.lv nekādu informāciju bez vecāku vai likumīgā aizbildņa piekrišanas, tāpat personas, kas jaunākas par 18 gadiem, nedrīkst bez šādas piekrišanas šajā vietnē veikt pirkumus vai kādas juridiskas darbības, ja vien to neatļauj piemērojamie likumi.

Izmaiņas

Mēs varam jebkurā laikā bez iepriekšēja paziņojuma mainīt šo konfidencialitātes politiku, izmainīt, pārveidot vai anulēt piekļuvi šai vietnei vai šo lapu saturam.

 
© E-aģents 2007-2022
Polises tiek izdotas darba dienā no plkst. 9:00–18:00. Citā laikā
periodiski vai pēc pieprasījuma.

Telefona numurs: 22018890
Rakstiet mums: